2023


JANUARI

maandag 2 januari – STEAMkamp in Permeke – info: noordlink

maandag 9 januari – Verloren Maandag in café’s in den 2060

maandag 9 januari – Film: Weg naar Werk in Filmhuis Klappei – info: facebook

woensdag 11 januari – Kizomba Urbankiz in Oude Badhuis – info: facebook

vrijdag 13 januari – Memory Lane bij Filmhuis Klappei – info: noordlink

zaterdag 14 januari – Legends of Liondance op en rond Permeke – info: noordlink

zaterdag 14 januari – Noonzy op trot! bij café ZigZag – info: facebook

zaterdag 14 januari – Bart Buls in café Poppemieke – info: facebook

zondag 15 januari – Strip- en boekenplein op De Coninckplein

maandag 16 januari – Mini Nieuwjaarsreceptie Elegast op het Damplein vanaf 15u

maandag 16 januari – Body Exhibition bij Oude Badhuis – info: facebook

woensdag 18 januari – Go Cat Go in Kiebooms – info: facebook

donderdag 19 januari – APBC Katerbrunch bij De Winkelhaak – info: facebook

donderdag 19 januari – Unseen in the Scene bij AMC – info: noordlink

vrijdag 20 januari – Nieuwsjaarsdiner bij Elegast Den Dam – info: facebook

zondag 22 januari – Nieuwjaarsbrunch in Oude Badhuis – info: facebook

zondag 22 januari – Chinees Nieuwjaar op en rond De Conickplein – info: permeke.org

dinsdag 24 januari – Imaginary Sister bij Kiebooms – info: facebook

dinsdag 24 januari –  Infomoment “Kerkstraat – Pothoekstraat, Groene Vallei”  – info: facebook

donderdag 26 januari – Donderdagen van de Poëzie in Permeke – info: noordlink

vrijdag 27 januari – Qui-Boum!? bij Kiebooms – info: facebook

zaterdag 28 januari – Rommelmarkt op Sint-Jansplein – info: facebook

zaterdag 28 januari – Blij met een ei in Seeftheater – info: noordlink

zondag 29 januari – Theater Vonk speelt ‘De Freudjes, Geen Familie’ – info: theatervonk.be

zondag 29 januari – Perpetuum Mobile in Oude Badhuis – info: noordlink

zondag 29 januari – Feestbrunch Willibilies in Cortina – info: facebook


FEBRUARI

woensdag 1 februari – De Wetten in Permeke – info: noordlink

donderdag 2 februari – Aanaa in Filmhuis Klappei – info: noordlink

vrijdag 3 februari – Reüniefeest in Oude Badhuis – info: noordlink

zondag 5 februari – Straks gaat het jenever sneeuwen in Permeke – info:

vrijdag 10 februari – Kat op een heet zinken dak in Permeke – info:

zaterdag 11 februari – The New Generation bij Oude Badhuis – info:

dinsdag 14 februari – Valentijnfeest bij Buurthuis DeBuurt – info: facebook

woensdag 15 februari – Candlelight Concert in zaal AthenA – info: noordlink

vrijdag 17 februari – 5PMBC / D.D.A Bday Bash in Lab Noord – info: facebook

zaterdag 18 februari – Love me Tenders Retro Party bij Kiebooms – info: facebook

maandag 20 februari – Sport-cultuurweek bij Oude Badhuis – info:

dinsdag 21 februari – Carnaval op het Damplein – info:


2022


DECEMBER

donderdag 1 december – Circus Barones op Spoor Oost (tem 15/1) – info: noordlink

vrijdag 2 december – recyclagepunt op het Sint-Jansplein (markt)

vrijdag 2 december – ALAIZ invites: IKRAAAN bij Permeke – info: permeke.org

vrijdag 2 december – Poetry & Straight Jazz bij Viggo’s Coffee

vrijdag 2 december – De Elegast Quiz bij Het Oude Badhuis – info: noordlink

zaterdag 3 december – Bl!ndman in Het Oude Badhuis – info: noordlink

zondag 4 december – Sinterklaasfeest in Het Oude Badhuis vanaf 11u

zondag 4 december – Ay Ramon! in Permeke – Gratis/Inschrijven via permeke.org

zondag 4 december – Mozaïekwandeling in de Willibrorduswijk – info: noordlink

maandag 5 december – 5 jaar You on Stage bij Permeke – info: permeke.org

woensdag 7 december – Sinterklaasfeest bij Elegast Den Dam vanaf 14u

donderdag 8 december – Food.Film.Fest in Filmhuis Klappei – info: noordlink

vrijdag 9 december – Buurtboom bij Bar Oscar – info: facebook

zaterdag 10 december – Kerstmarkt bij WZC De Zavel

dinsdag 13 december – Infoavond Slam Poetry bij Klappei – info: noordlink

woensdag 14 december – Wetenschapscafé in Permeke – info: permeke.org

donderdag 15 december – Expo Unblock Artistic Friends bij Lichtkaai – info: facebook

vrijdag 16 december – Winterdiner in Het Oude Badhuis – info: noordlink

zaterdag 17 december – Winter Cruise op Flandria Asiadok – info: facebook

zaterdag 17 december – Winterfeest Warm Sint-Jansplein – info: facebook

zondag 18 december – Winter Plezier in Het Oude Badhuis

zondag 18 december – Winter oep het Plein op het Damplein

zondag 18 december – Bingo in Café Poppemieke vanaf 14u – info: facebook

dinsdag 20 december – Winterfeestje bij Elegast Den Dam – info: facebook

woensdag 21 december – Winterspektakel in SPRK – info: Kras

donderdag 22 december – Aanbevelingen voor een nog beter leven Permeke – info: noordlink

donderdag 22 december – Winterdrink bij wpZimmer vanaf 17u – info: noordlink

donderdag 22 december – Warm Winters Wijkfeest Willibrordusplein- info: noordlink

maandag 26 december – Kerst-Tdansant bij Buurthuis DeBuurt – info: facebook

donderdag 29 december – Optreden Rendier bij Permeke om 14u


NOVEMBER

woensdag 2 november – Jelle Cleymans in Het Oude Badhuis – info: noordlink

vrijdag 4 november – Recyclagepunt Sint-Jansplein (markt)

vrijdag 4 november – Radio1 Boekenfeest Live in Permeke – facebook

zondag 6 november – WITVROUW in Kiebooms – info: facebook

donderdag 10 november – Mensen Zeggen Dingen bij Permeke – info: facebook

vrijdag 11 november – Herfstklaar – info: noordlink

vrijdag 11 november – Oor om Oog bij Filmhuis Klappei – info: noordlink

zaterdag 12 + 13 november – Antwerp Skate Contest bij SPRK – info: facebook

maandag 14 november – expo SKATE_ART bij De Winkelhaak – info: noordlink

woensdag 16 november – Infomoment Groenplan op Sint-Jansplein – info: noordlink

donderdag 17 november – Expo NO IMAGES bij The Constant Now – info: facebook

donderdag 17 november – Reparatie Atelier bij Buurthuis deBuurt – info: facebook

zaterdag 19 november – Reggaematic bij Beatiful Planet – info: facebook

zaterdag 19 november – Antwerpen Vertelt bij Permeke – info: noordlink

zondag 20 november – Kunstendag voor kinderen bij Permeke – info: noordlink

zondag 20 november – Ell Circo D’ell Fuego Familiedag bij SPRK – info: facebook

woensdag 23 november – Workshop stadstuinen bij DeBuurt – info: facebook

woensdag 23 november – Nieuwe Antwerpse Sprookjes DC Seefhoek – info: noordlink

donderdag 24 november – 7dagen sociale film bij Klappei – info: noordlink

donderdag 24 november – Fermentatieklassen bij ELDER Lab – info: facebook

donderdag 24 november – Noorderlicht – info: noordlink

vrijdag 25 november – Kubus Filmclub bij Permeke – info: noordlink

vrijdag 25 november – Volkskeuken bij Buurtcentrum Cortina – info: facebook

vrijdag 25 november – Hartelijk Gecondoleerd bij Kamertheater – info: facebook

zaterdag 26 november – Heinrich Schütz, De Completen in de Willibrorduskerk

zaterdag 26 november – Repair café bij Elegast Den Dam – info: noordlink

zondag 27 november – Boerenbruiloft in Buurthuis DeBuurt info: facebook

woensdag 30 november – Circus Barones op Spoor Oost (tem 15/1) – info: noordlink


OKTOBER

zaterdag 1 oktober – Noord Food Festival – info: noordlink

zaterdag 1+2 oktober – Openingsfeest in Het Oude badhuis – info: noordlink

zondag 2 oktober – Sundays are for brunchin’ bij Bar Oscar – info: facebook

zondag 2 oktober – Rommelmarkt Sint-Maria – info: facebook

maandag 3 oktober – MOM1* Kiss The Ground bij Filmhuis Klappei – info: noordlink

vrijdag 7 oktober – De Schrijfwijzen bij bib Permeke – info: noordlink

donderdag 13 oktober – Expo Freetown bij The Constant Now – info: facebook

zaterdag 15 oktober – Rommelmarkt in het Oude Badhuis

zaterdag 15 oktober – Theater Alas para volar bij bib Permeke – info: noordlink

maandag 17 oktober – Infomoment district Antwerpen – info: noordlink

dinsdag 18 oktober – Recyclagepunt van 8u – 13u aan Noordschippersdok (parking)

donderdag 20 oktober – A decade of Viggo’s – info: facebook

vrijdag 21 oktober – Kaas- en wijnavond bij Het Oude Badhuis – info: noordlink

vrijdag 21 oktober – Bierproefavond + film bij Filmhuis Klappei – info: noordlink

zaterdag 22 oktober – Expo Onze wijk, Onze verhalen bij Union 2060 – info: facebook

zaterdag 22 oktober – Mathemagic! bij bib Permeke – info: noordlink

zaterdag 22 oktober – workshop Samen Koken bij Huis van het Kind – info: facebook

zaterdag 22 oktober – Slaughterfest in Slachthuis Dam – info: facebook

zondag 23 oktober – Melancholia: Klassiek in Sint-Willibrorduskerk – info: noordlink

donderdag 27 oktober – BLUAI | Junkyard Release Party bij Klappei – info: facebook

vrijdag 28 oktober – Friday Soulution bij Kiebooms – info: facebook

vrijdag 28 oktober – Cavallo Gitano (tem 13/11) op Slachthuissite – info: noordlink

zaterdag 29 oktober – Expo Tijdelijke Invulling in Carnotstraat 90 – info: noordlink

maandag 31 oktober – Sport/Cultuurweek bij Oude Badhuis – info: noordlink

zondag 30 oktober – Opendeur- en tuindag bij Buurthuis DeBuurt – info: facebook

maandag 31 oktober – Bootcamp Fashion Hacking bij Permeke – info: noordlink

maandag 31 oktober – Día de Muertos Fiesta bij bib Permeke – info: noordlink


SEPTEMBER

vrijdag 2 september – Don Vitalski in Seeftheater – info: facebook.com

zaterdag 3 augustus – Opening jongerenbib in Permeke – info: permeke.org

zondag 4 september – Klassiek/ballet op Sint-Jansplein – info: antwerpsymphonyorchestra.be

zondag 4 september – Koffie met Koekskes op’t Schoolplak – info: facebook.com

zondag 4 september – Beestig in Parkloods Park Spoor Noord – info: noordlink

maandag 5 september – Finale voorronde NK poetry slam – info: noordlink

donderdag 8 september – Infomarkt ontwerp Slachthuiswijk – info: agvespa.be

vrijdag 9 september – Picnic Forró & Samba – Park Spoor Noord – info: facebook.com

zaterdag 10 september – Rommelmarkt Klappeistraat – info: facebook.com

zaterdag 10 + 11 september – Expo Heidi Veeckmans in A-Space – info: facebook.com

zondag 11 september – Salsa Matinee A Lo Cubano in Bar Chapel – info: facebook.com

zondag 11 september – Open Monumentendag op’t Noord – info: noordlink

zondag 11 september – ’t Ceuningsplentje: liekes en vertelsels – info: noordlink

woensdag 14 september – Boekvoorstelling Tom Lanoye – info: permeke.org

vrijdag 16 september – Film Familiestraat bij Filmhuis Klappei – info: noordlink

zaterdag 17 september – Een lachschotel bij Seeftheater – info: facebook.com

zondag 18 september – DAKkan op’t Noord – info: noordlink

zondag 18 september – Rommelmarkt Natiebuurt – info: facebook.com

zondag 18 september – Eetmiddag Cestafric bij Kiebooms – info: facebook.com

zondag 18 september – infodag Scouts Amberes – info: facebook.com

zondag 18 september – Opentuindag in Verborgen Kloostertuin – info: facebook.com

woensdag 21 september – Gratis Giga SpeelFestival Park Spoor Noord – info: noordlink

woensdag 21 september – 20 jaar De Winkelhaak; House of C – info: eventbrite

zaterdag 24 september – Zaden oogsten in Permeke – info: noordlink

zaterdag 24+25 september- Open Ateliers 2022 – info: noordlink

zondag 25 september – Uitverkoop Bar Chapel – facebook.com

zondag 25 september – Rommelmarkt in Duinstraat, Geelhandsplaats

zondag 25 september – Proefles Mermaid School Sportoase Veldstraat – info: noordlink

zondag 25 september – Antwerp Coffee Week bij Viggo’s – info: antwerpcoffeeweek.com

zondag 25 september – Babysit Matching Event in Permeke – info: facebook.com

maandag 26 september – Students On Stage op Sint-Jansplein – info: noordlink

maandag 26 september – Mama’s Jasje bij Bitterpeeën – info: facebook.com

woensdag 28 september – Wetenschapscafé bij Permeke – info: noordlink

donderdag 29 september – ArmenTeKort on tour in Café De Kroon – info: noordlink

vrijdag 30 september – Pretloket in Het Oude Badhuis – info: noordlink

vrijdag 30 september – The beginning of the end bij Archipel – info: facebook.com


AUGUSTUS

woensdag 3 augustus – Gratis kinderfilm in Filmhuis Klappei – info: noordlink

donderdag 4 augustus – Muziek in de Wijk op De Coninckplein – info: noordlink

vrijdag 5 augustus – Mobiel recyclagepark op Sint-Jansplein – info: noordlink

vrijdag 5 augustus – Maanvaart volkssterrenwacht Urania – info: facebook.com

zaterdag 6 augustus – Kroeshaar Outdoor op Babelbühne – info: facebook.com

maandag 8+9 augustus – Antwerp Fashion Week op’t Noord – info: facebook.com

woensdag 10 augustus – Keukenhelden in Buurthuis De Buurt

donderdag 11 augustus – Spektakeldagen op Jos Verhelstplein

donderdag 11 augustus – Infomoment jongerenbib bij Permeke – info: permeke.org

zaterdag 13 augustus – Antwerp PRIDE op Sint-Jansplein – info: facebook.com

maandag 15 augustus – Barrio Beach op Damplein – info: facebook.com

woensdag 17 augustus – Podcastkamp bij StampMedia – info: facebook.com

zaterdag 20 augustus – Rommelmarkt op Sint-Jansplein – info: facebook.com

zaterdag 20 augustus – Zanger Wouke om 16u in zomerbar Filmhuis Klappei

zaterdag 20 augustus – D’Yard Festival in La Gare 27 – info: facebook.com

zondag 21 augustus – Strip en boekenplein op De Coninckplein

donderdag 25 augustus – Netwerkmoment bij De Winkelhaak – info: winkelhaak.be

donderdag 25 augustus – Spektakeldagen op Sint-Jansplein

zaterdag 27 augustus – Seizoensfinale zomerbar Klappei – info: facebook.com

maandag 29 augustus – DITCH+ KOOKABURRA + JOHNNY FLAMINGO bij Antwerp Music city – info: facebook.com


JULI

zondag 3 juli – Het Brandt; poezie en live jam in Kiebooms – info: facebook.com

maandag 4 juli – Voorronde NK Poetry Slam in Permeke – info: facebook.com

woensdag 6 juli – Babelfabel op de BabelBühne – info: facebook.com

dinsdag 5 juli – ZvA: Theater Zuidpool speelt Mensenlandschappen – info: noordlink

dinsdag 5 juli – Buurtbbq aan Jos Verhelstplein – info: noordlink

woensdag 6 juli – ZvA: Muziek in de Wijk op het Stuivenbergplein – info: noordlink

donderdag 7 juli – Petanque & Pastis bij Permeke – info: noordlink

vrijdag 8,9,10 juli – SOSO ARTZFAIR aan de BabelBühne – info: facebook.com

donderdag 14 juli – BabelTune op de BabelBühne – info: noordlink

zaterdag 16 juli – Ell Circo D’ell Fuego WHEEL JAM in SPRK – info: noordlink

dinsdag 19 juli – Leesclub Vredescentrum in Permeke – info: noordlink

donderdag 21 juli – La Fête Des Belges in Bar Noord Zomerbar – info: facebook.com

vrijdag 29,30,31 juli – Kerkstraat Plage 2022 Willibrordusplein – info: facebook.com

zaterdag 30 juli – 1 jaar Den Dammer -info: facebook.com

zaterdag 30 juli – HUSH HUSH in Park Spoor Noord – info: noordlink

zaterdag 30 juli – The Jettsons in Café Moby Dick – info: facebook.com


JUNI

zondag 5 juni – Sinjor Circo op het Sint-Jansplein – info: noordlink

maandag 6 juni – Familiedag Ell Circo D’ell Fuego – info: facebook.com

vrijdag 10 + 11 + 12 juni – Permeke draait door x Aspen – info: facebook.com

vrijdag 10 +11 juni – Openingsweekend Babelbar – info: facebook.com

zaterdag 11 juni – Reüniefeest van de Seefhoek in Het Oude Badhuis – info: noordlink

zaterdag 11 juni – Buurtfeest Damwijk – info: facebook.com

zondag 12 + 19 juni – Plein Plezier, gratis circusvoorstelling – Jos Verhelstplein

woensdag 15 juni – STST 2.0. landt in Permeke – info: facebook.com

vrijdag 17 juni – Stockverkoop Froy & Dind – info: facebook.com

vrijdag 17 juni – Talent @ Bar Oscar – info: facebook.com

vrijdag 17 juni – 30° Afterwork met Les Inconnus @ Bar Noord – info: facebook.com

zaterdag 18 juni – Wijkbezoek Amandus-Atheneum + Dam – info: noordlink

zaterdag 18 juni – Rommelmarkt Sint-Jansplein – info: facebook.com

zaterdag 18 juni – De Midzomernacht van Permeke – info: noordlink

zondag 19 juni – Portugees Feest in De Pretstraat – info: facebook.com

zondag 19 juni – Tango aan de kerk (Willibrordusplein) – info: facebook.com

donderdag 23 juni – JEU DE SLOEF! aan De Winkelhaak/Bar Oscar – info: noordlink

vrijdag 24 juni – Kleurenwiezen in buurtcentrum Cortina – info: noordlink

vrijdag 24 juni – DAMBLUEStocht in de Damwijk – info: facebook.com

zaterdag 25 juni – Start to tuinstraat: Tuinstraten Festival 2022 – info: facebook.com

zaterdag 25 juni – 1 jaar klimzaal Rising You – info: facebook.com

zaterdag 25 juni – DAMBlues op het Damplein – info: facebook.com

zondag 26 juni – Roodhapje (theater 5+) op het Jos Verhelstplein – info: noordlink

woensdag 29 juni – ZvA: Laika speelt Zeemaal in Cortina – info: noordlink


MEI

zondag 1 mei – Carwash door Basketclub Willibies – Cortina, Kerkstraat

zondag 1 mei – Rommelmarkt Spoor Oost – info: facebook.com

zondag 1 mei – Barrio Mercado op het Damplein – info: facebook.com

maandag 2 mei – You On Stage in Permeke – info: permeke.org

dinsdag 3 mei – Urban day 2022 in Park Spoor Noord – info: facebook.com

woensdag 4 mei – Bootcamp in Park Spoor Noord – info: facebook.com

vrijdag 5 mei – Openingsweekend Bar Chapel – info: facebook.com

vrijdag 6 mei – Groove Merchant en Peter Koolen bij Kiebooms – info: facebook.com

zaterdag 7 mei – Reuzenloop komt door Park Spoor Noord

zaterdag 7 mei – Twisted Melon bij Beautiful Planet – info: facebook.com

zondag 8 mei – DiverCity 2022 in Park Spoor Noord – info: facebook.com

zondag 8 mei – The Divine in Het Oude Badhuis – info: oudebadhuis.be

dinsdag 10 mei – Vliegend College in Permeke – info: noordlink

woensdag 11 mei – Workshop augmented reality in Permeke – info: permeke.org

donderdag 12 mei – Modeshow afdeling Creatie en Mode – info: facebook.com

vrijdag 13 mei – Openingsweekend MINO Art Space – info: facebook.com

vrijdag 13 mei – Verbist Van Bortel Quartet in Fundament – info: facebook.com

zaterdag 14 mei – Eindshow Ell Circo D’ell Fuego – info: ecdf.be

zondag 15 mei – Rooftopconcert op De Coninckplein – info: facebook.com

zondag 15 mei – WISPER presentatiedag – info: facebook.com

zondag 15 mei – Tango aan de Willibrordus-kerk – info: facebook.com

zondag 15 mei – Offbeat in Het Oude Badhuis – info: oudebadhuis.be

dinsdag 17 mei – Boekenparlee in Permeke – permeke.org

zaterdag 21 mei – The Clit Pit in Antwerp Music City – info: facebook.com

zondag 22 mei – Distinguished Gentleman’s Ride – 11u en 18u Park Spoor Noord

zondag 22 mei – WelKOM op straat op het De Coninckplein – info: facebook.com

zondag 26 mei – Antwerp Art Festival in Archipel – info: facebook.com

zondag 26 mei – Roodhapje (+5) in Het Oude Badhuis – info: oudebadhuis.be

vrijdag 27 mei – BelgianGarden Vibrations in Permeke – info: facebook.com

zaterdag 28 mei – Rommelmarkt in de Huybrechtsstraat – info: facebook.com

zaterdag 28 mei – Jos(é)in Klappei – info: facebook.com

zaterdag 28 mei – Rommelmarkt op het Sint-Jansplein – info: facebook.com

dinsdag 31 mei – De langste tafel in Permeke – info: facebook.com


APRIl

1 april – SMAAK: kunstenfestival in Permeke – info: permeke.org

1 april – Afterwork in café Welkom – info: facebook.com

1 april – Bar NOORD Opening Party – info: facebook.com

2 april – Skate Gathering – info: facebook.com

2 april – SMAAK festival – info: NOORDlink

3 april – Wildplukwandeling – info: facebook.com

4 april – Honeyland – info: klappei.be

5 april – Pleinpret voor kinderen van 13u tot 16u (gratis) op het Willibrordusplein

6 april – recyclagepunt aan Noordschippersdok van 8u tot 13u – info: antwerpen.be

6 april ( en 20 april ) – CoderDojo in Permeke – info: permeke.org

7 april – 44 Rave in Antwerp Music City – info: facebook.com

8 april – Recyclagepunt aan Sint-Jansplein (markt) van 8u tot 13u – info: antwerpen.be

14 april – City Golf – info: facebook.com

15 april – Wagonman + Blaastaal in Filmhuis Klappei – info: NOORDlink

16 april – Desmond Dandies in café Moby – info: facebook.com

17 april – Strip- en Boekenplein op het De Coninckplein – info: permeke.org

17 april – Tikkeneike 1.0 op de Archipel – info: facebook.com

20 april – Buitenspeeldag Stuivenbergplein

20 april – Wel Jong picknick in Park Spoor Noord – info: facebook.com

21 april – Donderdagen van de Poëzie in Permeke – info: permeke.org

23 april – Workshop (buurt)composteren – info: facebook.com/damhof

23 april – Human Zoo – info: oudebadhuis.be

23 april – Oldskool Antwerp XL in Bar Noord – info: facebook.com

24 april – Spil The Tea #1 in Park Spoor Noord – info: facebook.com

29 april – Tabletcafé voor senioren – info: antwerpen.be

30 april – Smolders en Sobrie in theater PEG – info: peg.be

30 april – Lentefeest en Iftar bij DC De Olijftak – info: facebook.com